image-000

Biorezonance v medicíně.

Biorezonanční metoda je speciální diagnostický a terapeutický postup, který se v západní Evropě používá již přes 25 let a patří, stejně jako např. akupunktura, do oblasti „alternativní medicíny“. V sousedním Německu zaznamenává tato metoda již delší dobu velký boom a většina z dnes již více než 4000 ordinací praktikujících biorezonanční terapie má na týdny dopředu obsazeno.

image-1

V České Republice se biorezonanční terapie začala používat teprve nedávno, ale rychle si získává nové propagátory a příznivce.

Nejinak je tomu i v Mladé Boleslavi. Díky zkušenostem, které vyplynuly ze spojení boleslavské Škodovky s německým Volkswagenem, přijímáme v našem regionu nové revoluční technologie přicházející od našeho západního souseda vždy s respektem. Proto vzniklo v Ml


Omyl nebo revoluční metoda v medicíně?
adé Boleslavi i jedno z prvních biorezonančních pracovišt. Biorezonanční terapie na přístroji Bicom zde provádí nestátní zdravotnické zařízení MB ortopedie.

Klasická medicína a především chirurgie dokážou úžasné věci v oblasti akutních onemocnění, avšak u chronických onemocnění není klasická léčba a její úspěšnost pro pacienta často uspokojivá, což vede k tomu, že rostoucí počet chronických pacientů hledá řešení v jiných léčebných a medicínských oblastech, včetně biorezonance.

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, s kterým se medicína vydala novým směrem. Tato nová a revoluční metoda umožňuje odhalení a léčení skutečných, tj. často skrytých, příčin zejména chronických onemocnění.

Celostní přístup.

Biorezonanční terapie Bicom respektuje principy západní, ale také tradiční čínské medicíny. Člověk není tvořen jen buňkami, tkáněmi a orgány, ale i rozumovými a emočními projevy. Celostní medicína léčí jiným způsobem, a to tak, že najde a řeší příčiny nemoci, které mohou být rozprostřeny různě po těle, ale i v psychice. Na rozdíl od západního lékařství neléčí jen příznaky nemoci. Nenutí pacientovi závislost na lécích, které mohou škodit vedlejšími účinky a tím mohou u pacienta vyvolat i jiné obtíže.

Jak to funguje – chemickou nebo fyzikální cestou?

 

Klasická medicína je založena na předpokladu, že fyziologické procesy v těle jsou regulovány a kontrolovány vesměs chemickými procesy. Biorezonanční metoda naopak předpokládá, že tato regulace probíhá také fyzikální cestou, tj. prostřednictvím elektromagnetických impulsů substancí a systémů, a to dokonce vyšší měrou než tvoří chemické procesy.

Příjemná a šetrná terapie bez vedlejších účinků.

Roste počet pacientů, kteří si uvědomují rizika spojená s užívání léků. Ruku v ruce s tím roste počet lidí, kteří cítí vlastní odpovědnost za své zdraví, a proto hledají alternativy. Výzkum vedený sdružením německých pojišťoven DAK-Gesundheit odhalil, že stále více pacientů chce spolurozhodovat o svém osudu namísto toho, aby se nechali pasivně léčit léky. Především chronicky nemocní pacienti si stále častěji pokládají otázku, jaké následky má dlouhodobé užívání léků a jestli přece jenom neexistují nějaké jiné a šetrnější způsoby léčení. Těmto pacientům je možné doporučit biorezonanční terapii jakožto šetrnou, ověřenou a účinnou metodu při řešení potíží. Pacient vnímá ošetření jako příjemné, může uvolněně sedět nebo ležet zatímco mu terapeut přikládá elektrody a provádí terapii. Počet ošetření a jejich frekvence se řídí podle závažnosti klinického stavu a délky onemocnění.

Biorezonanční terapie pro děti

Biorezonanční metoda Bicom je výjimečná tím, že pacientovy potíže jsou zmírněny nebo úplně vyléčeny velmi šetrným způsobem a bez vedlejších škodlivých vlivů. Proto je tato terapie vhodná a pozitivně přijímaná také dětskými pacienty.

Diagnostické a léčebné využití

 •   Všeobecné a potravinové alergeny
 •   Napadení viry, bakteriemi, plísněmi a jinými parazity
 •   Psychická zátěž, zátěž toxiny a těžkými kovy
 •   Akutní a chronické záněty sliznice trávicího systému, včetně tenkého a tlustého
 • střeva
 •   Revmatické potíže
 •   Migrény a veškeré druhy bolesti, včetně bolesti zad
 •   Nedostatečná imunita různého původu
 •   Problémy akutní i chronické
 •   Eliminace závislosti, včetně kouření a alkoholismu
 •   Autoimunitní poruchy
 •   Neurodermatitida
 •   Hubnutí
 •   a další

Kontakt:

MB ortopedie, s.r.o., Čechova 779, Mladá Boleslav
Předem je nutné se objednat na telefonu: +420 603 864 647

Poukaz na úvodní vyšetření zde v Mladé Boleslavi můžete vyhrát v tombole na našem reprezentačním plese :)

Jan Dvořák

Jan Dvořák

Mladý, perspektivní, sportovně talentovaný co nezkazí žádnou srandu. Motto: Be OBELIX!

xdvorak3@is.savs.cz